/*snehove vlocky*/ Falling Snow Example | kirupa.com

*

Search
Filter by Custom Post Type
Stránky
Produkty
Filter by Kategórie produktov
Search
Filter by Custom Post Type
Stránky
Produkty
Filter by Kategórie produktov

O NÁS

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

ROKOV NA TRHU

PRODUKTOV V E SHOPE

KALLOS

Je viacgeneračný rodinný podnik, ktorý založil pán János Kallós v roku 1978 v Budapešti.

Okrem výrobkov na vlasy a starostlivosť o telo podľa profesionálnych štandardov táto spoločnosť vyrába a distribuuje jemné kozmetické výrobky. Každý prvok ich obzvlášť  širokého produktového portfólia pozostávajúci zo stoviek inovatívnych produktov novej generácie bol vyvinutý  v ich vlastnom laboratóriu tým, že vždy držal krok pred modernými trendami. Tieto výrobky sú vyrábané s využitím najmodernejších technológií  zo základných materiálov vynikajúcej kvality so zvláštnym zreteľom na dizajn výrobkov a kvalitu obalov.

Ponúkajú  výrobky v štandardoch 21. storočia za jedinečne výhodné ceny. Úspešnosť ich dôsledného vývoja je jasne naznačená skutočnosťou, že sú prítomní v 19 krajinách Európy okrem Kanady a Spojených štátov. Už roky je Kallos kozmetika  lídrom na trhu profesionálneho odvetvia starostlivosti o vlasy  v Maďarsku i Rumunsku.

Naše dlhodobé vzťahy s firmou KALLOS sú založené na spoľahlivosti.

My  sme firma, ktorá sa s touto značkou stretla v roku 2004. Začali sme ju dovážať a ponúkať na Slovensku do kaderníckych salónov  a drogérií.  Pracujeme s viacerými značkami , ale predajnosť Kallos výrobkov sa s inou kozmetikou nedá porovnať. Preto sme sa rozhodli, že sa budeme výhradne venovať  len tejto značke a založili sme v roku 2010 náš internetový obchod, na ktorom sa práve nachádzate. Ponúkame všetky výrobky Kallos pre všetkých a všade na Slovensku za jedinečne výhodné ceny.  Snažíme sa  našim zákazníkom poskytnúť  kvalitné služby.  Dbáme hlavne na to ,aby bol všetok tovar skladom hneď dostupný, kvalitne zabalený  a rýchlo doručený .

KALLOS Kozmetika

Predajňa:

CENTRUM SPOL. S.R.O., mobil: 0905 925 217

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok : 8:30 – 17:30 hod

Sobota : 8:00 – 11:30 hod

OBCHOD

KALLOS

KONTAKT

Created by

Created by PROFIDIZAJN

Zdieľaj
0
Nákupný košík